Ekrem İmamoğlu İstanbul için vaatlerini açıkladı

Ekrem İmamoğlu İstanbul için vaatlerini açıkladı

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmamoğlu, 'İstanbul'da Hayatı Kolaylaştırmak için Çözümler Toplantısı'nda yeni vaatlerini açıkladı.

Mansur Yavaş’a, ‘görevi kötüye kullanma’dan iddianame
İstihbarat subayı : büyük bir Türk-Katar skandalı ortaya çıkardı
Beşar Esad ‘ın Erdoğan hakkında açıklaması

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmamoğlu, ‘İstanbul’da Hayatı Kolaylaştırmak için Çözümler Toplantısı’nda yeni vaatlerini açıkladı.

Ekrem İmamoğlu yeni vaatlerini açıkladı

haber türk sitesine göre CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu,  gençler, kadınlar, ulaşım, istihdam, üretim gibi konularda projelerini açıkladı. İmamoğlu, rakibi AK adayı Binali Yıldırım’ı da eleştirirken, “Bizden kopyala-yapıştır kampanya yapıyorlar” diye konuştu.
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran öncesi “Hayatı Kolaylaştıracak Çözümler” toplantısında konuştu.

işsizlikle mücadele edeceğim

İstanbul’da işsizlikle mücadele amacıyla kent akademisini kuracaklarını söyleyen Ekrem İmamoğlu, “İstanbul’da genel işsizlik yüzde 15’lerde… İmamoğlu ayrıca, 5 yıl içinde minimum 200 bin kişiye iş imkanı sağlamayı hedeflediklerini belirtti.

Yıldırım-İmamoğlu ortak yayını 16 Haziran’da

ÇOCUKLAR İÇİN PROJELERİ

Çocuklar için projelerini açıklayan İmamoğlu, “0-4 yaş arası çocuğu olan anneler, sosyal tesislerden yüzde 40 indirimli faydalanacak. 100 çocuk kapasiteli 150 kreş açılacak. dedi .

UCUZ  ve SAĞLIKLI  GIDA PROJESİ

Ekrem İmamoğlu, İstanbulluların sağlıklı ve ucuz gıdaya ulaşmaları konusunda çalışmalar yapacağını açıklerken , “Bölgesel ölçekte tarımsal koruma ve üretim planı. Üretici birlikleri ve kooperatif desteklenecek, sağlıklı bir gıda zinciri oluşacak. 150 mahalle analiz edilip, buralarda organik tarım yapılacak, kent tarımı desteklenecek,
ifadelerini kullandı.

COMMENTS

WORDPRESS: 0