Michelle Obama’dan Meghan Markle’a Joseph Altuzarra modaya hükmediyor

Michelle Obama’dan Meghan Markle’a Joseph Altuzarra modaya hükmediyor

Michelle Obama'dan Rihanna'ya kadar herkesi giydiren modern cinsellik konusunda ustalaşan tasarımcı, şimdi, Sussex Düşesi, Joseph Altuzarra’nın yıldız

Rusya Ve ABD’nin ِِِAskeri Güçleri
Türkiye, ABD liderliğindeki İran karşıtı zirveye katılmıyor
Her Kapıyı Açan Anahtar: Yabancı Dil

Michelle Obama’dan Rihanna’ya kadar herkesi giydiren modern cinsellik konusunda ustalaşan tasarımcı, şimdi, Sussex Düşesi, Joseph Altuzarra’nın yıldızlararası adını alıyor.

Geçen yıl eylül ayında, Sussex Düşesi, henüz muhtemelen en az “kraliyet” kıyafeti olan WellChild ödüllerine ulaştı. Şık siyah pantolon takımı eşzamanlı olarak kaba sade ve çirkin göz alıcıydı; ya bir iş görüşmesine ya da bir Helmut Newton fotoğraf çekimi setine girebilirdi.

Takımın arkasındaki adam, müşterileri için bu ikilemi yaratma işini yapan tasarımcı Joseph Altuzarra idi. Spor giyim ve manken minimalizminin moda sohbetine hükmettiği on yılda, Altuzarra’nın şehvetli ve kadınsı, aynı zamanda cilalı ve çalışmaya hazır estetik, estetik yalnızca Meghan tarafından değil, Cambridge Düşesi Michelle Obama’nın kucakladığı ferahlatıcı bir alternatif sundu. ve Jennifer Lawrence’ın yanı sıra müşterilerin sadık bir müşterisi.

 

“Gerçekten güzel olduğunda giyinip giymek isteyeceğiniz kıyafetler yaratmak istedim, bu sizi sevgiye ve mutlu hissetmenize neden oldu” dedi. Altuzarra, Paris’te tanıştığımızda, çiçek desenli bir kalem rayından geçerken bana anlattı. Akdeniz yazından ilham alan ilkbahar / yaz 2019 koleksiyonunu oluşturan etekler, şemsiye üretimi ve tığ işi battaniyeler; Luca Guadagnino’nun Adınızla Beni Arayın, önemli bir referanstı.

Röportajımız için beyaz bir tişört, deri pantolon ve antrenör giyen 35 yaşındaki Çinli / Fransız / Amerikalı, bulaşıcı bir şekilde gülen Altuzarra, tekliflerini kolayca, iyimserlikle ve cinsellik çizgi.

 

Mesela, bana gösterdiği görünümün çoğunun dekolteleri açığa çıkardığını göstermesi “çakralarla ilgili bir makaleden geliyordu. Solar pleksus, kendinizin ve güveninizin olduğu yer ve koltukları açık ve serbest bırakan koltuktur ”.

 

Seksi kıyafetleri bir erkek tasarımcı olarak yapmak, #MeToo’nun ardından sıkıştığı bir şey olduğunu itiraf ediyor, ancak odak noktası “vücut pozitifliği ve kadınların kendilerini güçlenmiş hissetmelerine yardımcı olmak” üzerine yoğunlaştığı yönünde.

 

Kocası Seth ile evli olan Altuzarra, yıllarca moda çevrelerinde saygı gördü: birkaç CFDA ödülü kazandı ve 2013’te Gucci ve Yves Saint Laurent’in sahibi olan holding şirketlerinden Kering, işinde azınlık hissesi aldı – ama birinin yıldızını almak için küçük bir kraliyet patronluğu gibisi yoktur. Sussex Düşesi’nin gardırobunda, çizgili elbise, beyaz bir ceket ve elbette ki uygun olan birkaç Altuzarra parçası var. Bu kıyafetlerin birçoğunu giydikten sonra tükettiğini, VIP giydirme alemlerinde “nadir bir güç” olduğunu söyledi.

 

Altuzarra, “Açıkçası planlayamadığımız, gerçekten de Meghan ile ilgili gerçekten güzel olan şey, onunla gerçekten Harry’den önce çalışmaya başladığımızdı” dedi. “Beş yıl önce Hedef işbirliğimiz için partiye geldi ve o zamandan beri onunla çalıştık. Böyle modern bir kadınlık fikrini ve yeni bir telif hakkı fikrini temsil ediyor. ”

Bir tasarımcının normal olarak bir düşes seçmesini beklemeyebileceği parçalara ayırmaktan gurur duyuyor: “Yeni nesil için hoş bir ton belirliyor”.

 

New York’ta yaşıyor ve çalışıyor ve koleksiyonlarını, “küçük bir havuzda büyük bir balıktan büyük bir havuzda küçük bir balığa” ve Paris’te göstermeye karar verdiğinde kentin moda haftasında 2017 yılına kadar gösterdi. Şehirde büyütülmüş, doğal bir hareket gibi görünüyordu. “Bence bir çok Fransız tarzı içimde kökleşmiş” diyor.

 

Onun müziklerinden biri, 64 yaşındaki Fransız Vogue editörü Carine Roitfeld’dir. “Baştan çıkarıcı olmayı bırakmanız gerekmediği fikrini yansıtıyor, çünkü yaşlanıyorsunuz. Amerika bir düzeltme topluluğudur, birçoğu plastik cerrahi, egzersiz veya beslenme ile mükemmel olmanızla ilgilidir; Fransa’da, kusurlarınızı kabul eden ve hatta bazen onları vurgulayarak, onları kutlayan bir topluluktan daha fazlası. ”

Altuzarra, yaşlanmayan bu görkemi kutlamasını, 2019’da 10. yılını kutlayan etiketinin merkezi bir prensibi haline getirmiştir. “Kadınların nasıl hissetmek ve gerçekten giyinmek istediğine saygılı olduğumun gerçekten farkındaydım” diyor. “Bir sütyen giymeleri gerekiyor ve belki de bazıları Spanx giymek istiyor, bununla çalışmak zorunda.

 

“Konuşmak istediğimiz kadınların çoğu sadece 20, 30 ya da 40 değil, aynı zamanda 50, 60 ve 70’di. Marka fikrimin kökeni annem gibi kadınlara, 60’lı yaşlarında bakıyor ve hala istiyorlardı. seksi olun ve toplum gibi hissetmek istememek, onları tüvit takım elbise giymek zorunda bırakt

COMMENTS

WORDPRESS: 0