Younes Belhanda’ya 2,3 Milyon TL’lik Para Cezası Kesecek

Younes Belhanda’ya 2,3 Milyon TL’lik Para Cezası Kesecek

Trabzonspor karşılaşmasında rakibi Yusuf Yazıcı'ya yaptığı faul sonrasında direkt kırmızı kart gören Younes Belhanda ile ilgili Galatasaray yönetimini

Bayram namazı saat kaçta? nasıl kılınır ?
Münir Fikret Kızılok Türk Rock Müziği Sanatçısıdır
Bohemian Rhapsody Filmi Nasıl Gösteriliyor Gerçek Mi?Yalan Mı?

Trabzonspor karşılaşmasında rakibi Yusuf Yazıcı’ya yaptığı faul sonrasında direkt kırmızı kart gören Younes Belhanda ile ilgili Galatasaray yönetiminin nasıl bir tavır takınacağı merak konusuydu. Ülkesi Fas’ın milli takım kadrosunda yer alan Belhanda …

Array Galatasaray, Trabzonspor maçında kırmızı kart görerek tepkilerin odağında yer alan Younes Belhanda’ya 2,3 milyon TL’lik para cezası kesme kararı aldı.

Trabzonspor karşılaşmasında rakibi Yusuf Yazıcı’ya yaptığı faul sonrasında direkt kırmızı kart gören Younes Belhanda ile ilgili Galatasaray yönetiminin nasıl bir tavır takınacağı merak konusuydu.

Ülkesi Fas’ın milli takım kadrosunda yer alan Belhanda ile dönüşünde teknik direktör Fatih Terim’in özel bir görüşme gerçekleştireceği bildirildi.

2,3 Milyon TL’lük Para Cezası

Terim’in raporu doğrultusunda hareket etmesi beklenen yönetimin, şu an için verilecek olan para cezasını en üst sınırdan vermeyi planladığı bilgisine ulaşıldı.

Geçen sezon Galatasaray’a transfer olan ancak toplamda 3. kırmızı kartını gören 28 yaşındaki futbolcuya yaklaşık 300 bin Euro’luk (2.3 milyon TL) bir para cezası verilmesi bekleniyor.

Daha Sonrası İçin Önlem Alınacak

Tecrübeli futbolcuya verilecek bu cezanın faturasının da, oyuncunun yıllık ücreti 3 milyon 350 bin Euro’dan kesileceği belirtildi. Belhanda’nın bundan sonraki süreçte benzer eylemlerde bulunmaması adına da her türlü önlemin alınacağı ifade edildi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0