Ekrem İmamoğlu : Bana tatil de yakışıyor

Ekrem İmamoğlu : Bana tatil de yakışıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. tatil e çıkan İmamoğlu, " tatil , bazen insan

Ekrem İmamoğlu, kendisinin ve ailesinin mal varlığını açıkladı
İstanbul’da yeni zam . BELTUR’da ve su’da …
Ekrem İmamoğlu: Zam değil finansal düzenleme

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. tatil e çıkan İmamoğlu, ” tatil , bazen insanlara yakışmıyor, bana tatil de yakışıyor.” ifadelerini kullandı.

Sanatçı Kubat, Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti

Sanatçı Kubat, Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti

Sanatçı Kubat, İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretin ardından İmamoğlu, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Başkan Erdoğan MİT ‘in yeni binası nda incelemelerde bulundu.

Dinlenmek istediğim zaman dinleneceğim

bazi insanlar bana neden eleştiriyor ?

İmamoğlu, seçimlerden sonra tatile gitmesiyle ilgili eleştirilerin hatırlatılması üzerine ise “Millet eleştiriyor diye ben tatile gitmeyecek değilim. Dinlenmek istediğim zaman dinleneceğim, istemediğim zaman işime… Yılda belli bir süre benim hakkım var. Benim mesaim de yok. Dün gece yanılmıyorsam arkadaşlarım saat birde eve bıraktı. Uyudum. Saat 06:00’da kalktım işime geldim. Dolayısıyla mesai mefhumum yok.” dedi.

Tatile çıkan İmamoğlu’na büyük tepki var!

 bazen insanlara yakışmıyor ama bana tatil de yakışıyor

Ekrem İmamoğlu “ama ben bir insanım ve bir vücudum var. Dolayısıyla dinlenmeye de ihtiyacım var. Örneğin 10 günde bir çok güzel bir uyku çekesim geliyor. O gün saat 12.00 – 13.00’e kadar uyuyasım geliyor. Buna kimse engel olamaz. Bu benim hakkım. Tahmin ediyorum ki, takip eden vatandaşlarımız öyle 10 günde, 15 günde uyumamı, 6-7 ayda bir dinlenmemi çok istiyorlar. Tatil, bazen insanlara yakışmıyor, bana tatil de yakışıyor“belirti

kaynak : En son haber

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0