KENDİNİZE VE YAŞAM HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN 10 ŞEY…

KENDİNİZE VE YAŞAM HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN 10 ŞEY…

# 1 ÖZELSİNİZ Sen eşsizsin, dünyada senin gibi kimse yok.   # 2 İYİ BİR YAŞAMIN VAR Öyle düşünmeyebilirsiniz, ancak bunu okuyabiliyor

Şırnak’taki terör operasyonunda 1 asker şehit oldu
Bizim Bir Şey Yapmanın Ötesinde Kıyameti Koparmamız Lazım Eğitimde
The Best Way to Find a Casino With No Deposit Bonuses

# 1 ÖZELSİNİZ

Sen eşsizsin, dünyada senin gibi kimse yok.

 

# 2 İYİ BİR YAŞAMIN VAR

Öyle düşünmeyebilirsiniz, ancak bunu okuyabiliyorsanız, bu sizin görüşünüz, bir telefonunuz veya bilgisayarınız olması anlamına gelir. Aynı zamanda internete erişiminiz olduğu anlamına gelir. Dışarıda başlarının üstünde yiyecek, su veya çatısı olmayan insanlar var.

 

# 3 SİZ MÜKEMMEL DEĞİLDİR, AMA NEREDEN BİRBİR ŞEY

Kazık burun, alnında bir nokta, kel bir kafa, gri saç, kırışıklıklar olmasının kötü olduğunu kim söylüyor. Pazarlama, kırılganlıklarımız için dua ediyor ve Barbie & Ken gibi görünmemiz gerektiğine dair aptalca bir inancı onaylamamızı istiyor. Bollocks buna! lol.

# 4 SİZİ MUTLULUK YAPMAK İÇİN HERHANGİ BİR ŞEYE GÜVENMEYİN

Mutluluğun anahtarını tutan tek kişi sensin. Parlayan zırh, fantezi spor araba ya da tasarımcı çanta sizi mutlu etmek için şövalye bekliyorum felaket için bir reçetedir. Zaten mutlu olmadığınız sürece bunlar sizi mutlu etmiyor.

 

# 5 TÜM ŞEYLER PASS – İYİ VE KÖTÜ
Kötü bir gün geçirmek? Geçecek. Hayatının vaktin var mı? Keyfini çıkar, zor zamanlar bekliyor. Bu hayat, sürekli değişen, her zaman zorlayıcı, kötüler olmadan iyiliğe sahip olamazsınız. Hayat döngü halinde hareket eder. Her şey sona erdi.

 

# 6 AŞK HER ZAMAN KAZANIR

Eğer mücadele ediyorsanız, daima sevgi duygusuna geri dönün. Kendin için sev, başkaları için sev. Aşk en güçlü duygudur, herhangi bir olumsuz duyguyu güçlendirecektir.

# 7 KÜÇÜK PERSONELİ YAZMAYIN

Her şeyi yaparız, işleri perspektif, omzunuzun tozuna koymak ve önemli olan şeye odaklanmak olduğunda ne olduğunu hatırlatırız: aile, arkadaşlar, çocuklarınız, iç huzuru, mutluluk.

 

# 8 YAŞAMDAKİ EN İYİ ŞEYLER BEDAVA

Temiz hava, güneş ışığı, yeşil çimen, çiçekler, ağaçlardaki kuşların sesi, bir gülümseme, kucaklaşma.

 

# 9 ‘LİKES’ VEYA ‘TAKİPÇİLER’ HAKKINDA DEĞİL

Sosyal medyanın sizi kendinizi kendini güvenilmez hissettirmesine izin verme, bu insanların yaşamlarının en iyi bitlerinin gerçek bir özelliği. Başkalarından onay aramayı bırak ve kendinden onay aramaya başla. Kendini sevmeyi öğren ve güçlü biri ol!

# 10 YAŞAM KISA – OLASI OLARAK ÇOK AN

 

Bir gün annen ve baban artık etrafta olmayacak. En son ne zaman bir arkadaşına hoşça kal deyince olacağını asla bilemezsin. Bir gün çocuklarınız büyüyecek, onları toplayamayacak, öpemeyecek ve parkta dolaştıramayacaksınız. Hayat hızla ilerliyor, insanlar gelir ve gider. Yaşlandık. Koşullar değişir. Her bölümün tadını çıkarın ve sahip olduğunuz tüm güzel anları takdir edin.

Hepinize çok sevgi,

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0